+90 (212) 222 15 96
+90 (212) 221 94 74
anilmak@anilmak.com

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 24 Eylül 1997 tarihinde inşaatlarda özellik isteyen, karot makina ile demirli ve demirsiz betonlarda delik açma, kırma ve kesme, mekanik ve kimyasal ankrajlama uygulamaları üzerine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Anılmak faaliyete geçtiğinden bugüne kadar geçen zaman zarfında büyük gelişmeler göstermiş ve güvenle anılmaya başlanmıştır. Yaptığımız işlerdeki memnuniyetin üst düzeyde olması, farklı alanlarda taleplerin gelmesi iş hacmimizi ve alanlarımızı genişletmiş, birçok alanda güvenilir çözüm ortağı olmuştur. Bu gelişmeler çerçevesinde firmamız büyüyerek ve yeniden yapılanarak hizmet verdiği alanını genişletmiştir. Bünyesine kattığı uzman ve profesyonel ekiple zaten içinde olduğu inşaat sektöründe A’dan Z’ye hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız girişimci ruhunu teknoloji ve kalite anlayışıyla birleştirerek bulunduğu her sektörde lider konumda olma hedefini taşıyan dinamik bir yapıya sahiptir. Uzman ve nitelikli ekibi, yüksek düzeyde bilgi ve birikimi, günümüz teknolojisine paralel alt yapısı ile müşteri memnuniyetini önemseyen anlayışla çalışmalarını sürdürmektedir. Ekibimiz müşteri ihtiyaç ve isteklerinin tespiti ile başlayıp, doğru analiz ve projelendirmeyle yola devam eder. Ortaya koyulan proses ve projelerin kusursuz uygulaması ve teslimi, ancak müşteri memnuniyetinin sağlanmasıyla sonuçlanır.

“Hayallerinizi gerçekleştiriyor, sizi yükseklere taşımak için çalışıyoruz…”

 

ANILMAK İNŞAAT

VİZYONUMUZ–DEĞERLERİMİZ

Sektörde verimli, kaliteli, çevreye ve insana duyarlı projelere imza atmak, yaptığı çalışmalarla başarı, dürüstlük ve profesyonellik dendiğinde ilk akla gelen firmalardan olmak, insana ve geleceğe yatırım yapmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, ülkemize katkı sağlamak hedef ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu çalışmaları sürdürürken başlıca değerlerimiz;

  • İnsana ve çevreye saygı
  • İşbirliği ve katılım
  • Güvenilirlik ve dürüstlük
  • Paylaşım
  • Sürekli gelişim
  • Kalite

Bizimle İletişime Geçerek Fırsatlarımızdan Faydalanabilirsiniz !

FAALİYETLERİMİZ

Konutlar, oteller, yönetim binaları, alış-veriş merkezleri, iş merkezleri, spor kompleksleri, endüstriyel tesisler, fabrikalar, hastaneler, yollar, köprüler, v.b… yapıların yıkım aşamasından kaba inşaatına, güçlendirme işlerinden tadilat dekorasyonuna kadar tüm çalışmaları üstlenen firmamız memnuniyetinizi ön planda tutan yaklaşımla işlerini tamamlamaktadır. Kendini sürekli geliştiren ve yenileyen firmamız; Alt yapı ve üst yapı işlerinde ki başarısını, bilgi ve deneyimleri ile birleştirerek sektörde önemli projelere imza atmıştır. Teknolojik ve sosyal gelişime paralel olarak gerekli yatırım ve ekipmanlarıyla yine önemli projelere ismini yazdırmayı hedeflemiştir. İnşaat, baştan sona sayısız işlem gereken bir prosedür ve teknik hizmetler zinciridir. Doğru olmayan seçimler, yatırımınızı hedefine ulaştıramayabilir. İnşaata başlama aşaması; yasa ve yönetmelikler çerçevesinde, ham projeyi bellekte doğru üretme ve müteahhit seçiminin getireceği, artıları, eksileri inşaata başlamadan ön görebilmektir. Günümüzde yapılan araştırmalara göre işletmelerin en büyük ekonomik kayıplarının, yatırım aşamasında yapılan yanlış seçimler olduğu anlaşılmıştır. Firmamız bu kayıplara engel olmak adına müşterilerine ekonomik sistem çözümlerini, talepleri ve standartlarından taviz vermeden sağlamaktadır.