TAAHHÜT HİZMETLERİ

Konutlar, oteller, yönetim binaları, alış-veriş merkezleri, iş merkezleri, spor kompleksleri, endüstriyel tesisler, fabrikalar, hastaneler, yollar, köprüler, v.b… yapıların yıkım aşamasından kaba inşaatına, güçlendirme işlerinden tadilat dekorasyonuna kadar tüm çalışmaları üstlenen firmamız memnuniyetinizi ön planda tutan yaklaşımla işlerini tamamlamaktadır.

Kendini sürekli geliştiren ve yenileyen  firmamız; Alt yapı ve üst yapı işlerinde ki başarısını, bilgi ve deneyimleri ile birleştirerek sektörde önemli projelere imza atmıştır. Teknolojik ve sosyal gelişime paralel olarak gerekli yatırım ve ekipmanlarıyla yine önemli projelere ismini yazdırmayı hedeflemiştir.

İnşaat, baştan sona sayısız işlem gereken bir prosedür ve teknik hizmetler zinciridir. Doğru olmayan seçimler, yatırımınızı hedefine ulaştıramayabilir. İnşaata başlama aşaması; yasa ve yönetmelikler çerçevesinde, ham projeyi bellekte doğru üretme ve müteahhit seçiminin getireceği, artıları, eksileri inşaata başlamadan ön görebilmektir. Günümüzde yapılan araştırmalara göre işletmelerin en büyük ekonomik kayıplarının, yatırım aşamasında yapılan yanlış seçimler olduğu anlaşılmıştır. Firmamız bu kayıplara engel olmak adına müşterilerine ekonomik sistem çözümlerini, talepleri ve standartlarından taviz vermeden sağlamaktadır.


İNŞAAT İŞLERİ

Konutlar, oteller, yönetim binaları, alış-veriş merkezleri, iş merkezleri, spor kompleksleri, endüstriyel tesisler, fabrikalar, hastaneler, yollar, köprüler, v.b… yapıların yıkım aşamasından kaba inşaatına, güçlendirme işlerinden tadilat dekorasyonuna kadar tüm çalışmaları üstlenen firmamız memnuniyetinizi ön planda tutan yaklaşımla işlerini tamamlamaktadır. Başlıca faaliyet konularımız; Kaba İnşaat İşleri Tadilat, Dekorasyon İşleri Çelik Konstrüksiyon işleri Tarihi Yapı Restorasyon İşleri...
Detayli Bilgi...

BİNA GÜÇLENDİRME İŞLERİ

Detayli Bilgi...

BİNA YIKIM İŞLEMLERİ

Detayli Bilgi...
rtgrafik.com - Ramazan Tuncay
Yukarı