FİRMA PROFİLİ

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 24 Eylül 1997 tarihinde inşaatlarda özellik isteyen, karot makina ile demirli ve demirsiz betonlarda delik açma, kırma ve kesme, mekanik ve kimyasal ankrajlama uygulamaları üzerine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Anılmak faaliyete geçtiğinden bugüne kadar geçen zaman zarfında büyük gelişmeler göstermiş ve güvenle anılmaya başlanmıştır. Yaptığımız işlerdeki memnuniyetin üst düzeyde olması, farklı alanlarda taleplerin gelmesi iş hacmimizi ve alanlarımızı genişletmiş, birçok alanda güvenilir çözüm ortağı olmuştur. Bu gelişmeler çerçevesinde firmamız büyüyerek ve yeniden yapılanarak hizmet verdiği alanını genişletmiştir. Bünyesine kattığı uzman ve profesyonel ekiple zaten içinde olduğu inşaat sektöründe Kuzey Şirketler Grubu bünyesinde A’dan Z’ye hizmet vermeye başlamıştır.


Firmamız girişimci ruhunu teknoloji ve kalite anlayışıyla birleştirerek bulunduğu her sektörde lider konumda olma hedefini taşıyan dinamik bir yapıya sahiptir. Uzman ve nitelikli ekibi, yüksek düzeyde bilgi ve birikimi, günümüz teknolojisine paralel alt yapısı ile müşteri memnuniyetini önemseyen anlayışla çalışmalarını sürdürmektedir. Ekibimiz müşteri ihtiyaç ve isteklerinin tespiti ile başlayıp, doğru analiz ve projelendirmeyle yola devam eder. Ortaya koyulan proses ve projelerin kusursuz uygulaması ve teslimi, ancak müşteri memnuniyetinin sağlanmasıyla sonuçlanır.

VİZYONUMUZ ve DEĞERLERİMİZ

Sektörde verimli, kaliteli, çevreye ve insana duyarlı projelere imza atmak, yaptığı çalışmalarla başarı, dürüstlük ve profesyonellik dendiğinde ilk akla gelen firmalardan olmak, insana ve geleceğe yatırım yapmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, ülkemize katkı sağlamak hedef ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu çalışmaları sürdürürken başlıca değerlerimiz;

  • İnsana ve çevreye saygı
  • İşbirliği ve katılım
  • Güvenilirlik ve dürüstlük
  • Paylaşım
  • Sürekli gelişim
  • Kalite
rtgrafik.com - Ramazan Tuncay
Yukarı